Jump to content

statystyki po resecie konta


Recommended Posts

Musisz przed instalacją usunąć ten folder:

C:\Users\Tomasz\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks

 

Oczywiście to jest moja ścieżka dostępu. ALE SZUKAJ W PODOBNEJ LOKALIZACJI.

Edited by toszym
Link to comment
  • 2 weeks later...

Witam,

trochę mnie nie było, ale Twój pomysł u mnie nie działa  :( 

Musisz przed instalacją usunąć ten folder: C:\Users\Tomasz\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks

tzn. po usunięciu w/w foldera i instalacji modów nadal są widoczne statystyki przed resetem. A z jakiej strony Aslain pobierasz ststystyki? Bo może reset na danej stronie pozwoli rozwiązać mój problem (tak było np. ze stroną wot-life.com czy NoobMeter.com)

Link to comment

jeszcze jedno pytanie - napisałem na Forum:

  1. Форумы Korean Random World of Tanks

i tam umieściłem post. Dobrze, czy może pisać do kogoś konkretnie. Na razie nie mam żadnej odpowiedzi na pytanie (od 15.00)

Widzę, że szanowne forum KoreanRandom nie ma ochoty odpowiadać - pozostaje mi tylko założyć kolejne konto bo reset nic nie daje, pomimo że Wargaming wyczyścił statystyki do zera, KR - NIE...

 

Edited by andrew267
Link to comment
  • Administrator

 

jeszcze jedno pytanie - napisałem na Forum:

  1. Форумы Korean Random → → World of Tanks

i tam umieściłem post. Dobrze, czy może pisać do kogoś konkretnie. Na razie nie mam żadnej odpowiedzi na pytanie (od 15.00)

Widzę, że szanowne forum KoreanRandom nie ma ochoty odpowiadać - pozostaje mi tylko założyć kolejne konto bo reset nic nie daje, pomimo że Wargaming wyczyścił statystyki do zera, KR - NIE...

 

 

 

Oni niestety nie lubia specjalnie odpowiadac komus kto nie jest z rosyjskojezyczny. Zauwazylem ze zlewaja generalnie sekcje angielska, a najwiecej aktywnosci maja na sekcjach ru. Sam czekam na szereg odpowiedzi.

Link to comment

Ufff... udało się :P

Dla zainteresowanych - w odpowiedzi na moje pytanie otrzymałem następującą informację od Administratora Mr 13:

http://www.modxvm.co...y-stats-in-xvm/

co oznacza, że do zmiany statystyk po resecie potrzeba co najmniej 100 bitew (brakuje mi dosłownie kilku). Dam znać jak to się skończyło i czy staty zostały wyzerowane.

Apropos języka - nie znam rosyjskiego, bo minęło wiele lat od ostatnich lekcji :rolleyes:  ale użyłem zwykłego translatora Google - i pomogło. Odpowiedź otrzymałem.

Pozdrawiam i dam znać po 100 kilku bitwach co ze statystykami.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.