Jump to content

Problem z załadowaniem gry


Recommended Posts

Witam.

Mam Problem z załadowaniem gry. Pierwszy ekran, pasek  ładowania dochodzi do ok 80% i robi się czarny ekran. Po odinstalowaniu wszystkich modów gra ładuje się normalnie. Zainstalowanie obojętnie jakiego moda problemem ponawia. Próbowałem z Zaporą sieciowa, nic nie nie pomaga. Jedynie odinstalowanie, bądź odznaczenie w instalatorze wszystkich modów rozwiązuje problem, lecz wtedy nie mam modów :(

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

Edited by Kubastas
Link to comment

Do wczoraj wszystko było dobrze , nic nie instalowałem po prostu gra przestała się uruchamiać . Przeinstalowałem cała grę , myślałem , że coś w grze się skopało . Uruchomiłem czystą i normalnie wystartowała po instalacji modów nie . Może odznaczę wszystkie , podeślę logi i zaznaczę jakiś prosty mod choćby tylko karuzelę i również podeślę logi ?

Link to comment

Teraz logi z zainstalowanym tylko jednym modem i to kolorów . W menedżerze zadań gra wyświetlana jest jako uruchomiona . Jednak jak poprzednio pasek uruchamiania gry zatrzymuje się pod koniec i robi się czarny ekran . Uaktualniłem sterowniki do grafiki ale to też nic nie pomogło.

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

Link to comment
  • Administrator

Miałem ten sam problem. U mnie pomogło odznaczenie sprawdzania czy jest nowy modpack (pierwsza opcja na liście modów). Reszta ustawień została i ruszyło.

 

Problem lezy po stronie uzytkownika, jego pc lub internet, blokuje polaczenie do serwera sprawdzania nowej wersji moda, przez co logowanie sie do garazu zawiesza sie.

 

 

Teraz logi z zainstalowanym tylko jednym modem i to kolorów . W menedżerze zadań gra wyświetlana jest jako uruchomiona . Jednak jak poprzednio pasek uruchamiania gry zatrzymuje się pod koniec i robi się czarny ekran . Uaktualniłem sterowniki do grafiki ale to też nic nie pomogło.

 

Tez problem lokalny, jesli na samym XVM sie tak dzieje to cos tam miesza. Zanim zagrasz po instalacji modpacka zrestartuj komputer dla pewnosci.

Link to comment

Przeniosłem cały folder res_mods plik po pliku i uruchamiałem grę. Znalazłem plik który ją blokuje . Nie moge go wyslac , brak uprawnien . 

Nazywa się " mod_pmod " i jest w \res_mods\0.9.14\scripts\client\gui\mods

Edited by Kubastas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.