Jump to content

Spora część modów nie działa


Recommended Posts

Pierwszy raz zdarza mi się mieć problem z modami Aslain'a a używam ich od dawna.

Duża część modów nie działa wcale:

-Ikonki panelu z podpisanym tierem arabskimi cyframi

-Znacznik celownika trybu snajp.

-oddalanie 30x w sensie całego moda, działa standardowe oddalanie wot

-Brak statystyk WN8

-Brak statystyk na pojazdach w garażu

 

Jednak działa np pomiń intro, kierunek wychyłu działa, pokazywanie ładowania przeciwnika, Jimbo celownik + artyleryjski, Auto Aim indicate.

 

Co ciekawe wszystkie mody działały w wersji 22. Wczoraj ściągnąłem aktualizację 37 i zaczęło się. 

Usuwałem naturalnie, resetowałem cache dll oraz usuwałem res mods i nic. Wciąż to samo i cały czas brak tych samych modów.

 

Co więc na dole ekranu w czasie bitwy pojawia się spory napis :

 THIS IS A DEMO OF XVM TEXT FIELDS ON BATTLE INTERFACE. YOU MAY DISABLE IT ON BATTLE.XC

 

Napis mocno przeszkadza.

 

Mogę liczyć na pomoc lub wskazówki?

post-13136-0-62301200-1461140959_thumb.j

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by Dannybow
Link to comment

Od samego początku było dla mnie jasne, że wina lezy po mojej stronie bo nigdy nie było problemów i nikt ich nie ma a ja owszem.

 

Dziękuję za pomoc Aslain, bo naturalnie okazało się, że przy okazji instalacji jakiegoś programu z dobreprogramy.pl zainstalował się jaki antywir który skutecznie blokował mody.

 

Wszystko działa jak przedtem.

 

Dziękuję!:)

  • Upvote 1
Link to comment

Ja mam od dzisiaj tak samo :(

 

Wczoraj, na .38 było ok, dzisiaj już nie. Pobrałem i zainstalowałem .39, bez zmian. Zainstalowałem ponownie z czyszczeniem, dalej to samo. Część modów nie działa, żółty napis THIS IS A DEMO OF XVM TEXT FIELDS ON BATTLE INTERFACE. YOU MAY DISABLE IT ON BATTLE.XC jest wkurzający i zupełnie nie potrafię znaleźć miejsca w pliku battle.xc, w którym mógłbym go wyłączyć.

 

W konfiguracji komputera/oprogramowania nic się nie zmieniło, antywirus też ciągle ten sam, sprawdziłem nawet aktualizację - nie zmieniła się wersja (z wyjątkiem bazy sygnatur wirusów uaktualniającej się po parę razy dziennie). Logi oczywiście dołączam z prośbą o pomoc.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Ja mam od dzisiaj tak samo :(

 

Wczoraj, na .38 było ok, dzisiaj już nie. Pobrałem i zainstalowałem .39, bez zmian. Zainstalowałem ponownie z czyszczeniem, dalej to samo. Część modów nie działa, żółty napis THIS IS A DEMO OF XVM TEXT FIELDS ON BATTLE INTERFACE. YOU MAY DISABLE IT ON BATTLE.XC jest wkurzający i zupełnie nie potrafię znaleźć miejsca w pliku battle.xc, w którym mógłbym go wyłączyć.

 

W konfiguracji komputera/oprogramowania nic się nie zmieniło, antywirus też ciągle ten sam, sprawdziłem nawet aktualizację - nie zmieniła się wersja (z wyjątkiem bazy sygnatur wirusów uaktualniającej się po parę razy dziennie). Logi oczywiście dołączam z prośbą o pomoc.

attachicon.gif_Aslain_logs.zip

attachicon.gifpython.log

attachicon.gifxvm.log

 

Potwierdzam, naprawie dzisiaj. (to jest tylko w ustawieniach loretaia, wiec na razie mozesz nie uzywac jakby co, ewentualnie uzyj starszy modpack)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.