Jump to content

Problem z minimapą


Recommended Posts

Hej. Mam problem z minimapą, a właściwie to pojazdy z mojej drużyny "znikają". Tak jak dostrzeżemy wroga i po jakimś czasie on znika z pola widzenia (na mapie robi się na jasny czerwony kolor), to dokładnie to samo dzieje się z moją drużyną. Występuje to tylko czasami, ale jak już jest, to strasznie irytuje. Zbugowane pojazdy na mininapie nie przemieszczają się, mimo że w rzeczywistości zmieniają swoją pozycję.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

post-12954-0-16562900-1461186823_thumb.j

Link to comment

Dzieje się to raz na 2-3 bitwy. Nie wydaje mi się, że jest to kwestia radia, ponieważ czasami dzieje się tak, że kilka pojazdów znika, a kilka stojących obok tych co "uciekły" dalej jest widocznych.

 

EDIT: Nawet widać to na wrzuconym przeze mnie zdjęciu - jakby radio było kiepskie, to ten DW2 też byłby niewidoczny.

Edited by macieqq
Link to comment

Nie mam obecnie, ale z tym problemu nie będzie. Postaram się coś dzisiaj wrzucić. Pytanie tylko, czy coś takiego dzieje się również z minimapą bez modów (czysta instalka). Jeżeli tak, to jest to faktycznie tak jak być powinno.

Link to comment

Mniej więcej gdy zostało 12:30 - 13 minut do końca meczu, czołgi na G0/H0 zaczynają losowo znikać i pojawiać się. Można zauważyć, że w miejscu w którym zniknął jeden z czołgów, inny jest dalej widoczny. Specjalnie nie zmieniałem miejsca, w którym ja się znajdowałem, więc raczej nie jest to kwestia radia.

20160427_1410_germany-StuG_40_AusfG_07_lakeville.wotreplay

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.