Jump to content

Modpack wyłącza cienie


Recommended Posts

Cześć,

Zacząłem korzystać z modpacka, muszę przyznać że to świetne rozwiązanie. Do tej pory ściągałem milion modyfikacji z różnych źródeł i lepiłem sobie swojego WOTa.

 

Z użytkowaniem modpacka mam tylko jeden problem i nie mogę namierzyć jego źródła mimo wielu prób. Jakiś mod wyłącza mi w grze wszystkie cienie, co każde wejście do bitwy! Mam mocny sprzęt i gra na maxymalnych ustawieniach trzyma 100 fps, nie instalowałem wiec żadnych tweaków itp. Podobna sytuacja jest z dystansem rysowania, czasem sie zmniejsza na minimalne, to jednak występuje znacznie rzadziej.

Próbowałem wielokrotnie przeinstalowywać w różnych konfiguracjach, jednak bezskutecznie.

 

z góry dzięki za pomoc

Link to comment

Akurat teraz przeinstalowałem przy użyciu normalnej instalacji, wielokrotnie próbowałem na czystej z resetowaniem ustawień.

W takim razie podeśle cały res_mods koledze żeby sprawdził czy u niego tez tak jest. Myślałem też że nvidia mi 'optymalizuje' grę ale już to wykluczyłem.

Link to comment

No i znalazłem źródło problemu, instalując mod po modzie i sprawdzając czy są cienie. Nie był to żaden z Twojej paczki, a taki dodatkowy notabene niemający nic wspólnego z grafika

Dzięki za wsparcie, robisz tu kawal dobrej roboty

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.