Jump to content

Brak ikonki spotowania wrogich czołgów Żarówka #3


Recommended Posts

Witam mam taki problem, który występuje u mnie we wszystkich bitwach oraz na wszystkich mapach:

-brak ikonki spotowania wrogich czołgów Żarówka #3

-brak licznika fragów w panelu bocznym przy nazwach graczy

Niestety nie potrafię sobie poradzić z tym problem i proszę o pomoc.

Przeinstalowywałem grę, czyściłem cashe, instalowałem czystego xvm itp - nic nie pomogło.

8220ad0a0cc9.jpg.htmlHosting zdjęć na fora i blogi

_Aslain_logs.zip

xvm.log

python.log

Link to comment

Dołączam się do prośby. U mnie ikonki są, ale wypadają na środku ekranu. Jak dokładnie nazywa się ten mod i gdzie można zmienić jego konfigurację. Czy można zmienić jego parametry w pliku preferencji? Jeśli tak, to który wpis za to odpowiada. 

Link to comment
  • Administrator

Sprawdzam, ale mam dzisiaj gosci wiec nie wiem czy to dzisiaj jeszcze naprawie (o ile jest co).

 

Edit: znalazlem problem wiec szybko naprawie te fragi, reszta dziala ok.

1 hour ago, toszym said:

Dołączam się do prośby. U mnie ikonki są, ale wypadają na środku ekranu. Jak dokładnie nazywa się ten mod i gdzie można zmienić jego konfigurację. Czy można zmienić jego parametry w pliku preferencji? Jeśli tak, to który wpis za to odpowiada. 

 

Ten mod nazywa sie XVM i to nie jest jeden plik ale PlayersPane.xc, w tym pliki w katalogu PP, oraz jeszcze pare innych miejsc gdzie definiuje sie ikonki. Mi nie wypadaja na srodku ekranu, wiec zalacz logi i pokaz to na obrazu.

Link to comment

Tak to wygląda. Prawe ikonki wypadają prawie z lewej strony , a prawych nie widać wcale.  Mam monitor 4k , ale nie korzystam z moda do skalowania, bo nie działa on u mnie. Wygląda to jak poniżej. Mam ustawione w preferencjach skalowanie DRR na 1,7 i interfejs też na 1,7, też powiększyłem trochę hitloga. Ale nie mogę sobie poradzić z tym modem od spotowania.   

shot_017.jpg

shot_016.jpg

Edited by toszym
Link to comment

Po wklejeniu Aslain's XVM Mod v9.15.01  ikonki spotowania wrogich czołgów (oko) oraz licznik fragów w panelu bocznym działają bez problemu

A gdy zainstaluje mody z  Aslain's WoT ModPack v9.15.04 to licznik fragów w panelu bocznym działa bez problemu natomiast dalej pozostaje problem z ikonką spotowania wrogich czołgów Żarówka #3, nawet jak zainstaluje to oko tak jak kolega wyżej ma to niestety też nie działa, po prostu nie mam tych ikonek.

 

shot_004.jpg

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Aslain,

a który wpis odpowiada za przesunięcie ikonek spotowania w prawo bądź w lewo?  Chce je przesunąć w prawo, bo wypadają jak na pierwszym obrazku.

Poniżej, to co znalazłem do konfiguracji tego moda.

Schowek01.jpg

Edited by toszym
Link to comment

Wykasowałem z systemu czcionki o nazwie XVM, a miałem ich tylko (aż) dwie, były one o różnych nazwach (nie pamiętam już jakich), ale co ciekawe, jedna z nich była pusta i nie wiem dlaczego tak się stało. Następnie zainstalowałem mody z  Aslain's WoT ModPack v9.15.05, no i o to rezultat:

 

shot_021.jpg

 

Ikonki spotowania wrogich czołgów Żarówka #3 oraz licznik fragów w panelu bocznym przy nazwach graczy - wszystko śmiga aż miło:)

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.