Jump to content

Recommended Posts

No coz za kazdym razem gdy zainstaluje mody po kilku bitwach (w extremalnych przypadkach w pierwszej) gra tak ciezko mi sie wiesza, ze musze resetowac komputer :/ Do tego nie moge wyskalowac damage logu i hitlogu a 6th sense odpala sie calkiem z boku ekranu schowany do polowy. Screenshot z tymi malutenkimi informacjami jest z mojego klienta a drugi z klienta brata, ktory uzywa dokladnie tych samych pozycji z twojej paczki. Ten problem pojawil sie odkad zmienilem monitor na 28" 4k predator. Probowalem skalowac modem ale gdy zaznaczylem 4K to nie moglem praktycznie nic zobaczyc.

Jakbys potrzebowal wiecej info to daj znac

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

shot_001.jpg

shot_1819.jpg

Link to comment
  • Administrator

Niestety tutaj nie jestem w stanie pomoc. W logach w ostatnich wpisach nie bylo nic specjalnie dziwnego. Nie mam tez monitora 4K i nie mam pojecia co tam sie moze dziac przy uzyciu modow. Nie uzywasz czasem TS'a w czasie ladowania bitew? To byl czesto problem nie ladowania sie bitwy kiedys. Tam widze jakies overlaye masz na ekranie, takie cos tez czesto lubi wieszac gry.

Link to comment

Ten overlay to Razer Comms i nie wplywa w zaden sposob na gre i tego jestem pewien bo uzywam go caly czas juz od kilku miesiecy i nigdy takie cos sie nie dzialo :/ od czasu wejscia do zycia wersji 9.15 wiesza mi gre gdy mody sa zainstalowane. Probowalem pack pobrany od Quickybaby ale nawet gry mi nie chcialo zaladowac. Przeinstalowanie gry i testy w HD i SD klientach szly jednakowo. Gre wieszalo jak mody byly odpalone. Usuniecie modow usuwa problem. Dodalem dodatkowe 2 screeny jak to wygladalo po zainstalowaniu modow w UI 4k. 

shot_016.jpg

shot_017.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.