Jump to content

Ekran wczytywania do bitwy


Recommended Posts

I już masz odpowiedź. Paczka 9.15.1.06 NIE JEST kompatybilna z łatą wot-a 9.5.1.1

 

Co znaczy, że nowa paczka 9.15.1.1.01 nie działa?

Weź wywal wszystko z res_mods, sciągnij na nowo paczkę 9.15.1.1.01 i zainstaluj tak, jak dotychczas (zaznacz Twoje tyty modów w instalatorze), potem zaznacz wyczyszczenie katalogu DLC i instaluj. Gdy na nowo pojawią się błędy w grze, podaj logi, które są w dziale pomocy (1 post @Aslaina). Po tym dopiero się zobaczy, co powoduje błąd. Inaczej nie ma sensu sprawdzać aktualnie Twopich logów, gdyż jak pisałem wcześniej - modpack nie jest kompatybilny z wersją wota 9.15.1.1

 

  • Upvote 1
Link to comment

Z tego co widziałem instalujesz jeszcze inne mody... Oj... nieładnie, nieładnie...

 

2016-08-06 18:16:06.234: INFO: Session Statistics by tratatank modified by _Eddy_, _Jeso_, soloviyko, YasenKrasen [Kodak 9.15]
2016-08-06 18:16:07.968: INFO: [ZJ] AimBot-Shaytan ver.0.9.15 Trial 076 Config file successfully loaded.
2016-08-06 18:16:08.859: INFO: [ZJ] Marker Re-Load ver.0.9.15 Trial 083 Config file successfully loaded.

 

 

Do tego sprawdź na stronie XVM-a, czy masz wyłączoną obsługę wymiany danych drużyny: w menu settings odznacz opcję: CONTACTS COMMENT AND GROUPS. potem kliknij UPDATE STATISTICS i jeszcze kliknij ACTIVATE SERVICES.

 

Więc nie miej pretensji, że ładując do modpacka inne mody (nie wnikam o ich jakości ani co robią) - niekompatybilne z wotem a tym samym z paczką @Aslaina dzieją się takie kwiatki.... :)

 

ZAINSTALUJ TYLKO PACZKĘ @ASLAINA, odpal gierkę jeszcze raz i powinno być już ok. Gdyby nie było umieść kolejne nowe logi.

 

  • Upvote 1
Link to comment

ale przeładowanie i statystyki sesji są w modpaku aslaina

 

 

''Do tego sprawdź na stronie XVM-a, czy masz wyłączoną obsługę wymiany danych drużyny: w menu settings odznacz opcję: CONTACTS COMMENT AND GROUPS. potem kliknij UPDATE STATISTICS i jeszcze kliknij ACTIVATE SERVICES.''

 

no i co dalej to samo / mam czystą nową wersje aslaina bez żadnych innych modów i to samo ;/

Edited by demonwee
Link to comment

hey , a wiec problem leżał w najmniej spodziewanym modzie co daje możliwość wielu garaży , nwm co to ma wspólnego ale OK...,

heh dziękuje za poświęcenie mi czasu :D , te mody '' inne '' mają sie dobrze i sa OK.. :D , ale teraz jak wszystko wyczyściłem gra chodzi jak marzenie :) , więc jestem zadowolony  :D . Dziękuje Aslainowi i mutopompce za Miłe chęci i instrukcje  :D .

( zerknijcie na mod z garażem przy jego odinstalowaniu problem minął)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.