Jump to content

ESC, Ctrl, Tab nie działa


Recommended Posts

Przy nowej paczusi nadal się kićka. W bitwie brak reakcji klawiszy ESC, TAB i CTRL.

Instalacja była robiona na czysto z czyszczeniem catch'y.

Po instalacji szarpnąłem tylko jedną bitkę ale to wystarczyło myślę. Oprócz tego nie zainstalowały się historyczne ekrany logowania, celownik i kilka innych.

Jeśli ktoś sobie życzy mogę wstawić screen'y z instalacji modów - czyli jakie mody instalowałem.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, Slaycobs said:

Przy nowej paczusi nadal się kićka. W bitwie brak reakcji klawiszy ESC, TAB i CTRL.

Instalacja była robiona na czysto z czyszczeniem catch'y.

Po instalacji szarpnąłem tylko jedną bitkę ale to wystarczyło myślę. Oprócz tego nie zainstalowały się historyczne ekrany logowania, celownik i kilka innych.

Jeśli ktoś sobie życzy mogę wstawić screen'y z instalacji modów - czyli jakie mody instalowałem.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

 

Sprawdzilem to na nowej paczce co jeszcze nie wypuscilem i nie bylo takich problemow, poczekaj na nia, dzisiaj dam.

Link to comment
1 godzinę temu, Aslain napisał:

 

Sprawdzilem to na nowej paczce co jeszcze nie wypuscilem i nie bylo takich problemow, poczekaj na nia, dzisiaj dam.

Nie spieszy się. Korzystaj z urlopu a nie będziesz się modami zajmował. Albo masz urlop kurka albo nie masz. :P Zajmij się odpoczynkiem a nie lamentami na forum.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.