Jump to content

Statystyki sie nie aktualizuja


Recommended Posts

Witam ...

Mam problem ze statami. A wiec moje statystyki sie nie aktualizuja mimo iz to robie na stronce w grze pokazuje mi staty z przed 2 miesiecy a na karcie gracza mam wieksze o 100. na karcie mam 1102 a w grze 1008 aktywuje staty update tez robie i nic ani ja ani kolega u sbie na moim koncie tez tego zmienic nie moze. a jego konto dziala poprawnie.

Jakas pomoc moze ktos ma podobnie???

 

Link to comment
Dnia 28.08.2016 o 17:42, Certyf napisał:

Witam ...

Mam problem ze statami. A wiec moje statystyki sie nie aktualizuja mimo iz to robie na stronce w grze pokazuje mi staty z przed 2 miesiecy a na karcie gracza mam wieksze o 100. na karcie mam 1102 a w grze 1008 aktywuje staty update tez robie i nic ani ja ani kolega u sbie na moim koncie tez tego zmienic nie moze. a jego konto dziala poprawnie.

Jakas pomoc moze ktos ma podobnie???

 

też mam ten sam problem 2 dni temu miałem wn8 620, dzis mam 554( na stronie z wn8 mam 700) spada nadal a patrząć po statach to rosną moj wn8 z dziennych jest ''zielony albo zółty'' . Dziwne że na wocie mam 554 a na stronce internetowej 700 )

a stronka z XVM mi zamula długo sie wczytuje , i teraz nadchodzi pytanko gdzie mój wn :/

Edited by demonwee
Link to comment

A co do tego ma modpack @Aslaina? Skoro to wymiana danych pomiędzy serwerami Wargamingu a XVM-em? Użyty w kliencie XVM to tylko "wizualizacja" danych użytkownika brana jest z serwera WG, poprzez serwer XVM aktualizowana i przekazywana klientowi WOT-a.

Więc nie widzę żadnego związku tutaj z modpackiem.

  • Upvote 1
Link to comment

Witam autora tematu,Kolego z racji że warto zapytać czy posiadasz nie jaki niszczyciel czołgów rhm skorpion g.Jeśli tak i grałeś nim ostatnio masę bitew a racji że jest to nowy pojazd  i nie był  dodany od razu do tabeli Wn8 pojazdów w grze są rożne akcje z ratingiem wn8 graczy, cześć graczy ma zawyżone wn8 z racji że brak określenia wn8 na pojazd za bitwy gracze dostaje nawet po 5 tys wn8 przy obrażaniach rzędu 3,5k dmg , oraz cześć graczy ma zaniżone wn8 ogólne, To samo było z pojazdem M41 90 GF, którym to ludzi z racji typu pojazdu  czyli czołg leki , robili wn8 rzędu 10 tys wn8 za 3 tys obrażeń .jest to tylko moje pytanie i tylko hipoteza , ale warto  wiedzieć i pamiętać że każdy nowy pojazd czy to zwykły czy premium dodany  do gry powoduje dziwne skoki czy spadki ratingu wn8 ogólnego gracza  bo nie ma dla  niego określonego wn8 za dmg i pozostałe czynniki udziały w bitwach.

 

Poniżej link do  tabeli z pojazdami już po aktualizacji i dodaniu grila 15
http://wot-ts.pl/tanklist.php

Edited by saintseiya
  • Upvote 1
Link to comment
17 godzin temu, saintseiya napisał:

Witam autora tematu,Kolego z racji że warto zapytać czy posiadasz nie jaki niszczyciel czołgów rhm skorpion g.Jeśli tak i grałeś nim ostatnio masę bitew a racji że jest to nowy pojazd  i nie był  dodany od razu do tabeli Wn8 pojazdów w grze są rożne akcje z ratingiem wn8 graczy, cześć graczy ma zawyżone wn8 z racji że brak określenia wn8 na pojazd za bitwy gracze dostaje nawet po 5 tys wn8 przy obrażaniach rzędu 3,5k dmg , oraz cześć graczy ma zaniżone wn8 ogólne, To samo było z pojazdem M41 90 GF, którym to ludzi z racji typu pojazdu  czyli czołg leki , robili wn8 rzędu 10 tys wn8 za 3 tys obrażeń .jest to tylko moje pytanie i tylko hipoteza , ale warto  wiedzieć i pamiętać że każdy nowy pojazd czy to zwykły czy premium dodany  do gry powoduje dziwne skoki czy spadki ratingu wn8 ogólnego gracza  bo nie ma dla  niego określonego wn8 za dmg i pozostałe czynniki udziały w bitwach.

 

Poniżej link do  tabeli z pojazdami już po aktualizacji i dodaniu grila 15
http://wot-ts.pl/tanklist.php

Mam skorpiona G zrobiłem niedawno nim 200 bitewek , w statystykach jeszcze nie pokazuje od ilu graczy jestem lepszy także pewnie o to chodzi ... dzieki za info

Edited by demonwee
Link to comment

Nie ma za co, mam nadzieję że przyda się ta informacja na przyszłość innym graczom, a ewentualne farmienie wn8 na nowych pojazdach również może się odbić czkawką i spotkać z rozczarowaniem że nagle mamy np+100, + 30 wn8 więcej a za chwile - 100 wn8 do wartości własnej ogólnej  oceny jaką jest wn8 rating po odpowiednim sklasyfikowaniu pojazdów z gry . Pozdrawiam i czołgiem!

Edited by saintseiya
Link to comment
Dnia 4.09.2016 o 02:37, saintseiya napisał:

Witam autora tematu,Kolego z racji że warto zapytać czy posiadasz nie jaki niszczyciel czołgów rhm skorpion g.Jeśli tak i grałeś nim ostatnio masę bitew a racji że jest to nowy pojazd  i nie był  dodany od razu do tabeli Wn8 pojazdów w grze są rożne akcje z ratingiem wn8 graczy, cześć graczy ma zawyżone wn8 z racji że brak określenia wn8 na pojazd za bitwy gracze dostaje nawet po 5 tys wn8 przy obrażaniach rzędu 3,5k dmg , oraz cześć graczy ma zaniżone wn8 ogólne, To samo było z pojazdem M41 90 GF, którym to ludzi z racji typu pojazdu  czyli czołg leki , robili wn8 rzędu 10 tys wn8 za 3 tys obrażeń .jest to tylko moje pytanie i tylko hipoteza , ale warto  wiedzieć i pamiętać że każdy nowy pojazd czy to zwykły czy premium dodany  do gry powoduje dziwne skoki czy spadki ratingu wn8 ogólnego gracza  bo nie ma dla  niego określonego wn8 za dmg i pozostałe czynniki udziały w bitwach.

 

Poniżej link do  tabeli z pojazdami już po aktualizacji i dodaniu grila 15
http://wot-ts.pl/tanklist.php

Tak posiadam i brałem to pod uwage bo tak samo bylo z niszczycielem Grille na poczatku lecz skorpiona mam moze od 2 tyg a statystyki nie aktualizuja mi sie juz od końca lipca kiedy scorpiona nie bylo no i nie gram tylko tym czolgiem gram cdc i innymi i tez nie rosnie mimo iz na karcie tak. mozliwe ze masz racje bo na karcie ostatnbio w ciagu tygodnia moze poltora wn wzroslo o prawie 200 co no nie oszukujmy sie nie jest latwe dla przecietnego gracza jak ja ^^ mam nadzieje ze masz racje ze to przez scorpiona no bo aby patrzec go wyrownaja. dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.