Jump to content

Zakazane mody.


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Właśnie wróciłem z dalekiej podróży, czyli po 7 dniowym banie za zabronione mody.

Miałem zainstalowanego modpacka aslaina ,bo bez niego nie da sie grać i wiem że dostałem bana głównie za Aimbota z innego żródła.

Za to należał mi się ban i nie bedę się bronił w tym temacie.

Mój problem jest taki że mam bardzo drogie konto ,zainwestowałem w nie około 2000 euro, dlatego też nie chciałbym dostac bana pernamentnego za zawsze.

Stąd moja prośba  i pytanie drogi Aslainie. Czy mając mody tylko z twojej strony nic już mi nie grozi?Czy mogę jezdzic na twoim xvmie?

Z góry dziekuję wszystkim za odpowiedzxi i pomoc. 

Link to comment
  • Administrator

W modpaku nie ma zakazanych modów, wszystko sprawdziłem, to co moglo podpadac pod zabronone mody wyrzucilem juz dawno po wyjsciu nowych zasad. Pamiętaj że bany nie są tylko za 9.17, jeśli używałes zakazanych modow wczesniej to tez mozesz dostac bana, po prostu bany nie leca zaraz po uzywaniu zakazanych modow ale z opoznieniami. Mogles uzywac takie mody w 9.16, np. mogles uzywac starego modpacka, niezaktualizowac go po wyjsciu zasad Fair Play i teraz jest efekt bana.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Administrator
7 minutes ago, lukas1985 said:

A czy w najnowszym modpacku jest zaznaczanie prawym przyciskiem nawet zza budynku?? Podobno ten mod nie jest przez Worgaming uważany jako zakazany.

 

Zakazane jest zaznaczanie autoaima bez aktywnego podświetlania sylwetki czołgu, w modpaku nie ma takiej funkcji, musisz podświetlić czołg aby go zaznaczyć.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.