Jump to content

Błędy podczas instalacji, niektóre zaznaczone mody nie działają.


Recommended Posts

Witam. Od nowej aktualizacji mam problemy z modami. Armor inspector od pro tanki (tak to się chyba nazywa) nie chce działać w każdym czołgu, wyskakuje normalnie pasek ale nie wyświetla modułów, zakładek, żadnego czołgu nie można nawet zinspectować. Odznaczenie tego moda nic nie zmienia. Jakiś czas temu z kolei wot zaczął włączać się w małym oknie więc stwierdziłem że podczas aktualizacji modów zaznaczę usuwanie cache i usuń pliki pobrane przez instalator licząc że może pomoże i od tej pory podczas każdej próby instalacji modów bez względu na łatkę instalatora wyskakują mi takie 2 błędy powoduje to głównie to że na karuzeli nie wyświetla się  procent biegłości, GTO's Hitmarker wyświetla się dziwnie z lewej a nie na środku i mecz startuje z innym panelem jak powinien oraz przybliżenie w trybie snajperskim za pierwszym razem jest najwyższe jakie może być. Mam nadzieję że da się to jakoś naprawić

1.PNG

2.PNG

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Blad z obrazka jest spowodowany windowsem i jego ustawieniami, w tym ustawieniami i uprawnieniami aktualnego uzytkownika konta. Sprawdz tez antywiry, restartnij windowsa.

 

Nie jest to cos co moge naprawic, gdyz nie jest to bledem po mojej stronie.

Link to comment

Dobra bez malwarebytes instalacja przeszła ale hitmarker i armor inspector dalej nie działają. Podgląd dla każdego pojazdu wygląda tak jak na zdj. Odnośnie hitmarkera nie miałem z nim nigdy problemów w żadnym patchu tylko teraz (gram na 1280x1024)

shot_167.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.