Jump to content

XVM i procent szans na wygraną


Recommended Posts

To mój pierwszy post więc najpierw się przywitam, tak więc, witam :)
Podczas ładowania bitwy i po naciśnięciu TAB, chciałbym aby zamiast tieru wyświetlał się procent szans na wygraną i na wygraną na żywo. Nie chciałem zawracać głowy więc próbowałem to sam zrobić zmieniając (w notatniku) pliki battleLoading, battleResults i jeszcze jakiś inny ale z tak gruntownie przerobionym xvm'em widzę, że to nie takie proste i na tych plikch to się nie kończy (przynajmniej mnie się tak wydaję no i chyba nie zrobię tego w notatniku). Także mam ogromną prośbę o taką przeróbkę albo jeśli jest taka możliwość, żeby nie zawracać sobię głowy, żeby powiedzieć jak to zrobić, to zrobię sobie to sam :) z góry dziękuję

Link to comment

Rozumiem, że mówisz o konfigutratorze, który jest na stronie? Ja ogólnie zapomniałem dodać, że kożystam z Twojego moda i xvm i właśnie w tym chciałbym to zmienić. Jak korzystałem z standardowego xvm ze strony xvm to w konfiguratorze pozmieniałem sobie wszystko jak chciałem ale z xvm z Twojej paczki tym konfiguratorem już tego nie zrobię. Ot mój problem :)

edit:
zrobiłem jeszcze tak, że otworzyłem w tym konfiguratorze wszystkie pliki na raz z xvm z Twojej paczki, tam odznaczyłem pokazywanie tieru i zaznaczyłem, żeby pokazywało procent szans na wygraną, zapisuję to (konfugurator zapisuje wszystko w jednym pliku xvm.xc) ale po tym jak wchodzę do gry xvm przestaje działać jak i mody z nim powiązane np. tankcarousel.

Edited by pawcio_4444
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.