Jump to content

dodano nowy mod: Repair Extended


Forged73

Recommended Posts

Cześć ponownie Aslain.

W najnowszej paczce dodałeś mod "Repeir Extended" robiony przez Spotera.
Na jego stronie w opisie moda stoi, co następuje:

– auto repair
– auto heal
scripted extinguisher

 

Jeśli mnie pamięć nie myli, to WG zakazuje używania takich modów. A oskryptowana gaśnica to chyba "samo zło" i jest to zagrożone banem, czy się mylę?

Pozdrawiam.

Link to comment
  • Administrator

Spokojna glowa, tam autor strony moze pisac rozne cuda, ja mod mam z innego zrodla, podalem tylko ta strone bo ladniej wyglada ogolnie.

 

Chodzi o to pewnie ze ten mod ma tez inna wersje ktora jest cheatem, i tam jest ten scripted extinguisher - ja uzywam wersji nie-cheaterskiej. Cos jak AutoAimIndication+ jest w 2 wersjach. Legalna i nie.

 

Mod jest w pelni legalny i nic tam nie ma automatycznego. Do wszystkich akcji nalezy nacisnac klawisz, aktywacji, czyli to co wymaga wg.

Link to comment

Dzięki za odpowiedź.

Przy okazji jeszcze tutaj zapytam o coś, żeby nie zaśmiecać forum.
Czy jest szansa, żeby instalator paczki zabezpieczał dane z moda "Battlehits", tak aby po aktualizacji modów nadal można było analizować trafienia z bitew pochodzących z przed aktualizacji modów? Dobrze by też było, żeby logi rotacji map także były zabezpieczane. (też masz taki mod w paczce).
Tak jak to jest np. z danymi statystyk sesji YasenKrasen?

Szczególnie ważne jest obecnie, gdy mody i paczki z modami aktualizują się prawie codziennie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.