Jump to content

LoadINF i config


Recommended Posts

Cześć,

 

Obecnie korzystając z LOADINF, zaciągam plik z folderu \Aslain_Modpack. Rzecz w tym, że plik zawiera mody, które ręcznie muszę zmienić podczas instalacji. Czy mogę w jakiś sposób, po ręcznej zmianie wybranych modów, zapisać w tym pliku konfiguracje wybraną podczas instralacji? Obecnie przy każdym updacie, ręcznie muszę zmieniać/dodawać mody .

 

Dzięki

Link to comment

Czy z jakiegoś powodu może się to nie robić automatycznie? Instalacja nowej wersji z dziś. Ew. czy coś w instalatorze należy jeszcze zaznaczyć?

 

Zrobiłem mały test, przenosząc plik inf na pulpit, znów zmieniłem mody, które chciałem, ale w katalogu nie utworzył się plik inf z nowymi zmianami.

Clipboard02.jpg

Czy możesz podać mi ścieżki do ikonek webium (obecnie mam domyślnie jackhammer) oraz do pokazywania perek załogi przy backspace?

 

Spróbuję zmienić w configu na stałe :)

 

czy to m.in. to  - modpack\iconset\tomsa ?

 

edit:

 

z kolei w ...CompList rzeczywiście pojawia się to co wybrane:

 

     --------------------[ Modpack (mody niezawierające XVM ]--------------------------
         Ikony Konturów Pojazdów
            Tryb instalacji ikonek (opcja dla lustrzanego odbicia ikonek czołgów)
               dla XVM (wybierz jeśli instalujesz XVM'a)
               pokazuj niezmienione ikonki w wotowskim OTM
            Webium

Edited by kktx
Link to comment

Hmm.

 

1. Odpalenie LOADINF jako admin (config w folderze Aslain_Modpack) nie nadpisuje pliku

2. Odpalenie LOADINF jako admin (config przeniesiony z Aslain_Modpack) nie tworzy nowego pliku - pewnie installer pracuje na tym załadowanym.

3. Odpalenie instalatora jako admin (to pewnie nie ma znaczenia) o dziwo wszystkie ustawienia są poprawne (tak jakby brał je z innego pliku) oraz tworzy się plik configu z poprawnymi ustawieniami 

 

Może takie informacje na coś się przydadzą :)

 

Dzięki

 

Link to comment
  • Administrator

1 i 2 - LoadInf sluzy tylko do uruchamiania instalatora i ladowania modow z .inf, nigdy nie mial nadpisywac ani nic tworzyc.

3. Dokladnie tak sie dzieje, instalator bierze to "skądś" i zapisuje pozniej .inf, ale .inf jest tylko zapisywany, nie uzywany do ladowania, chyba z uzyty jest z LoadInf.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.