Jump to content

Tryb celowania "G" Battle Assistant dla SPG pokazuje tył mojej artylerii zamiast miejsca, gdzie był wcześniej ustawiony celownik


Recommended Posts

Cześć,

 

nie udało mi się odnaleźć podobnego problemu na forach polskich i zagranicznych. Od kilku miesięcy mam problem, który pojawia mi się co kilkanaście/kilkadzieścia bitew. Używam dwóch artylerii G.W. E 100 i SU-8, ale ten błąd pojawia się tylko przy G.W. E 100 (przynajmniej nie potrafię sobie przypomnieć, czy z SU-8 też tak miałem).

Problem polega na tym, że gdy wchodzę w tryb celowania "G" Battle Assistant, to mój celownik świruje. Bo zamiast pokazać mi czołg, w który miałem wycelowany celownik, to pokazuje tył mojej artylerii. To strasznie przeszkadza, bo wtedy muszę ponownie zmienić tryb celowania na ten widok z góry i ponownie namierzyć cel. Nie muszę dodawać, że przez to się go z reguły traci. Ponowne wychodzenie i wchodzenie w tryb celowania "G" nic nie daje, za każdym razem widzę tył swojego pojazdu. Ten błąd utrzymuje się do końca potyczki i tylko celowanie z góry działa. Przy rozpoczęciu następnej bity - bez resetowania gry - wszystko działa. No chyba, że znowu ten błąd się pojawi.

Błąd się pojawia bez względu na to czy firewalli lub antywirus jest włączony. Zawsze czyszczę mody przed wgraniem nowych. Błąd występuje nawet po aktualizacji systemu z Windows 7 na Windows 10. Grywałem różne typy bitew, aktualnie mam włączoną standardową i wielką bitwę. Błąd na pewno pojawia się w bitwie standardowej. Błąd pojawia się w różnych momentach, raz się nawet zdarzyło, że błąd się pokazał już przy pierwszym celowaniu w bitwie.

 

Nie mam screenshota, w takich chwilach po prostu panikuję i nie myślę, aby to dokumentować, ale wygląda to okropnie, albo widzę tył swojej artylerii, albo próbując ruszać myszą, zoom-in/zoom-out, to widzę jakieś dziwne rzeczy - jakby kamera chciała się ustawić wewnątrz jakiegoś przedmiotu - ciężko to wyrazić. W razie powtórki postaram się pamiętać o zrzucie ekranu. Przy okazji, jak go wykonać w WOT? Czy ta gra jakoś dezaktywuje klawisz Print Screen? Bo nie mam nic w schowku, gdy robię screenshota w tej grze. Załączam logi i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Łudziłem się, że to tymczasowa rzecz, ale ostatnio za często się powtarza. To strasznie irytuje, gdy skupienie trzeba zbierać po 2-3 razy. Z reguły przeciwnik tyle czasu nie zostawia. Właśnie nie byłem pewny, do kogo pisać z tym problemem, bo nie wiem tak naprawdę, co jest przyczyną. Liczyłem, że to będzie znany problem. Do twórców moda już napisałem, do Wargamingu chyba też warto będzie z tym napisać.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.