Jump to content

gra się wiesza przy wchodzeniu w bitwę


Recommended Posts

To pewnie jakiś mój błąd, ale może będziesz wiedział jak to rozwiązać. Od czasu jak wprowadzili zabawę w czołgi "zimowe" i nie minęło po ich likwidacji, po włączeniu/restarcie komputera gra wiesza się na ekranie wejścia w bitwę - widać, który gracz poległ, słuchać dźwięki bitwy i tyle. Muszę wyjść z gry, zainstalować mody (oczywiście paczkę Aslaina) i wszystko działa poprawnie do następnego wyłączenia/restartu kompa. Bez zainstalowanych modów wszystko działa poprawnie. Jako, że lubię grać z modami muszę po każdym włączeniu używać instalatora modów co jest nieco uciążliwe. Nie dołączam plików, gdyż logi i tak są puste, instalowałem po kolei każdą paczkę, a sytuacja wciąż ma miejsce.

Proszę o pomoc.

  • Upvote 1
Link to comment

Zrób tak jak radzi Aslain, daj te 2 ptaszki gdy pyta czy zainstalować na czysto. Mi też wywalało, ale ta rada, którą trzeba przeczytać przed zgłoszeniem buga pomogła :) Bardzo dużo tych modów zainstalowałem, różniastych, wcześniej przy mniejszej liczbie nie było problemu wcale. http://aslain.com/index.php?/topic/9-how-to-report-a-bug-or-issue/

 

 

 

choć nie do końca, jeden z modów gryzie się z jednym z moich ulubionych modów, wywala faktycznie do pulpitu - speedtr ee, ktoś wie który? :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.