Jump to content

Brak ikony six sense po instalacji ostatniej paczki modów.


Recommended Posts

Po instalacji ostatniej paczki modów tj. v.1.8.0.1_02 przestała mi się pojawiać ikonka 6 zmysłu, działa tylko dźwięk 6 zmysłu, ale brak ikonki. Dodam, ze nie używałem żadnego moda na 6 zmysł, ani żadnej customowej ikonki, ani dźwięku. Proszę o pomoc. 

 

Logi nie chcą się wygenerować. Więc wrzucam wymagane pliki.  Z góry dziękuję.

 

EDIT: "Naprawiłem", po zainstalowaniu najnowszej paczki w folderze res (World_of_Tanks_EU\res_mods\mods\shared_resources\xvm\res\ ), pojawił się plik SixthSense.png, który był pusty, w sensie nie było tam żadnej ikonki, ani nic. Usunąłem ten plik i żarówka znów działa :smile: Proszę sprawdzić, dlaczego mimo nie wybrania żadnej customowej żarówki, wrzuciło mi taki pusty plik. 

Dodam, że zawsze mam zaznaczoną opcję, żeby usuwać stare mody podczas instalacji nowej paczki. Więc to nie jakaś pozostałość po starych modach. Poza paczką Aslaina, nigdy nic nie wgrywałem, a instalka WoTa w miarę świeża (1,5 miecha). 

Dziękuję za modpacka i pozdrawiam

 

 

python.log _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_CompList.log xvm.log _Aslains_Installer_Options.inf

Edited by dzapan
Link to comment
  • Administrator
47 minutes ago, madziar said:

w paczce #06 jest juz wyswietlana poprawnie zarowka ale nadal nie wyswietla sie przez 10 sekund. Komponent 795/1423

Zalacz logi. Jesli nie uzywasz xvm, i chcesz wyswietlac zarowke przez 10 sek, musisz wybrac jedna z zarowek (statyczne) dostepnych w modpacku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.