Jump to content

Nie wszystkie mody się odświerzają po instalacji ModPacka


Recommended Posts

Często mam problem z kilkoma dodatkami, o Battle  Assistant już pisałem. Dziś po instalacji z Battle Assistantem nie było żadnego problemu. Natomiast problem miałem z Usuwaniem Mgły oraz z Modem zmieniającym listę graczy w rozgrywce - nie pamiętam nazwy, ale zamienia mi standardowe ikonki na nazwy czołgów, z oznaczeniem typu oraz z jego skróconą nazwą. Po reinstalacji ModPacka, mimo, że nic nie zmieniam w ustawieniach, potem w rozgrywce te dwa dodatki są jakby nieobecne. Często potem ponawiam instalacje i w końcu zadziała. Ale czytając loga mam wrażenie, że wszystko zainstalowało się poprawnie. W razie czego załączam mojego loga instalacji. Z góry dzięki za pomoc.

_Aslains_Installer.log

Link to comment

OK, tak zrobię następnym razem. Bo tym razem było tak jak z reguły. Po pierwszej instalacji te dodatki się nie włączyły. Wyłączyłem grę, zainstalowałem ModPacka ponownie, wtedy WOT zapytał mnie o dane do logowania - a mam ustawione autologowanie. I wtedy dodatki zaczęły działać. Ale zwrócę uwagę w przyszłości, żeby zrobić screenshoty i wygenerować pełnego loga.

Link to comment

Sytuacja się powtórzyła. Jestem po instalacji ModPacka Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.9.0.3_08. Załączam paczkę log archivera oraz dwa zrzuty. Na jednym nie ma mgły i ikonki czołgów są zamienione na nazwę oraz typ czołgu - shot_013.jpg, ten ten poprawny. Drugi zrzut - shot_013.jpg, niepoprawny - prezentuje to, co mam po instalacji ModPacka i niestety mgła jest i mam same ikonki zamiast nazw czołgów.

shot_013.jpg

shot_014.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.