Jump to content

Yasen Krasen problem


Recommended Posts

Po paru bitwach Yasen Krasen przestaje zliczać wyniki a raczej przestaje pokazywać raporty szczegółowe i nie wliczają się do sesji, restart gry pomaga ale te bitwy które zostały zagrane już nie są wliczane i całe statystyki już są do niczego :/. Problem powtarzalny od paru lat, z różnymi wersjami się to poprawia w poprzedniej działało bez problemu. A to mój ulubiony zliczacz bo jest przejrzysty i czytelny. @RaJCeL


PS. Z rzeczy które miałem zaznaczone to Core, Tło 1 i reset statystyk o 6. Przeintaluję teraz i wyłącze tło dam znać jutro czy coś to dało. Może ktoś wie czy z jakąś modyfikacją robi problemy ?

Link to comment
  • Administrator

Czy możesz załączyć logi? (info w podpisie pod postem). Napisać coś więcej, np. po jakich bitwach przestaje to liczyć, pokazać jakiś dowód na to (o ile się w ogóle da). Rajcel wie o tym bo, było pare złgoszeń, ale na tą chwilę nic więcej nie wiem, nie udało mi się ani jemu odtworzyć tego problemu.

Link to comment

Dzisiaj po wyłączeniu tła problem się nie pojawił na ponad 20 gier, jeśli wróci dam znać. Jak coś załączyłem logi tutaj.

PS. Postanowiłem edytować ostatni post i faktycznie po wyłączeniu tego tła problem nie powrócił. Także jakby co to nie wybierać żadnego tła i chyba wszystko jest ok 🙂

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Lukis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.