Jump to content

Recommended Posts

Witam , próbowałem dzisiaj pobrać nową wersję Aslaina ale Windows blokuje mi plik i wyrzuca informacje o Wirusie 

Windows Defender found :

Program:Win32/Wacapew.C!ml

 

Nigdy wcześniej nie miałem takiego zachowania ...

Link to comment
  • Administrator

To nie wirus, pisalem juz o tym w dzienniku zmian.

 

- Info: Od paru tygodni osoby korzystające z Microsoft Defender, a także innych mechanizmów bezpieczeństwa opierających się na bazach sygnatur, podczas pobierania/uruchomiania modpacka mogą spotkać się z komunikatem ostrzegającym o złośliwym oprogramowaniu. Chcę wyjaśnić, że jest to fałszywie pozytywny wynik. Paczka modów jest całkowicie bezpieczna, a problem został zgłoszony Microsoftowi w celu jego rozwiązania. W międzyczasie, jeśli napotkasz takie problemy, rozważ aktualizację bazy sygnatur Defendera lub tymczasowe wyłączenie go na czas instalacji modpacka. To nie jest wina instalatora.

Link to comment

Mam problem z uruchomieniem instalatora Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.24.0.0_04 i wcześniejszych z aktualizacji 1.24.  Sprawdzałem poprzednie ściągnięte do wcześniejszych wersji i się bez problemu uruchamia instalator.  

Link to comment

po pobraniu nie ma mozliwosci instalacji mod packa Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.24.0.0_05

paczka wazy 0kb - wyskakuje informacja "ta aplikacja nie bedzie dzialac na twoim komputerze"

 

 

Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1_24.0.0_05error1.png.fa7fc9b5fe52112e5aaacb68cc082094.pngAslains_WoT_Modpack_Installer_v.1_24.0.0_05error2.png.136cefa1b2dc08aa8ff4c6b00a3a71f4.png

Link to comment
  • Administrator

pewnie antywirus ci miesza, to normalne od prawie miesiaca rozne programy dostaly jakas popsuta baze danych i widza nieistniejace zagrozenia, i je blokują, w różne idiotyczne sposoby...

Link to comment
  • Administrator

pewnie antywirus ci miesza, to normalne od prawie miesiaca rozne programy dostaly jakas popsuta baze danych i widza nieistniejace zagrozenia, i je blokują, w różne idiotyczne sposoby...

Link to comment

Chyba nie, antywirusa (Norton Antywirus) odłączyłem i też nie uruchamia się instalacja. Stary instalator aktualizacji 1.23 uruchamia instalację. Także próby uruchomienia z poziomu administratora nie dają rezultatów.  

Link to comment
  • Administrator
45 minutes ago, Bouli28 said:

Chyba nie, antywirusa (Norton Antywirus) odłączyłem i też nie uruchamia się instalacja. Stary instalator aktualizacji 1.23 uruchamia instalację. Także próby uruchomienia z poziomu administratora nie dają rezultatów.  

Moge jedynie potwierdzic ze blad nie jest w instalatorze, a wirus to klamstwo antywirusów.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.