Jump to content

Recommended Posts

Hej Aslain!w najnowszej paczce modpacka 9.15.02  wybierając celownik jimbo brakuje wyświetlenia pocisków  dostępnych w kasecie  w pojazdach wyposażonych w magazynki zarówno w trybie arkadowym jak i snajperskim.Licznik przeładowania całkowitego jak i przestrzałów miedzy pociskami działa prawidłowo.Mógłbyś sprawdzić czy to problem u mnie czy coś jest z samym celownikiem .Pozdrawiam

Edited by saintseiya
Link to comment

 Odświeżenie tematu oraz pytanie do Ciebie Aslain z racji że wskazałeś  co było problemem nie wyświetlania ilości  pocisków w pojazdach z magazynkami  czyli wskaźnik zoom z paczki, to pytanie nasuwa się czy udało Ci się już ten problem naprawić w wersji modpacka .10 ,czy nie  robiłeś nic w tej kwestii i nie nie będzie można instalować z paczki wskaźniku zoom na celowniku ?
 

Link to comment
  • Administrator

Ja nie moge nic z tym zrobic niestety, mozesz tego nie instalowac, zarowno j1mbo albo wskaznika zoomu. Wskaznik pochodzi z XVM, wiec przypuszczam ze maja oni jakis blad w kodzie, dobrze by bylo im to zglosic, wtedy jest ewentualna szansa na naprawienie. Robi sie to tutaj po angielsku: http://www.koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/ zalaczajac logi pythona i xvm.

Link to comment

Aslain, dzięki za odpowiedz. Co do  zgłoszenia do XVM nie będzie z tym problemu w moim przypadku, umiem angielski oraz niemiecki i właśnie to zgłaszam i pisze do XVM ,  bo mimo że już ludzie pisali, w myśl  zasady  że im więcej osób zgłosi problem tym szybciej może za ten problem się wezmą.

Link to comment

Sorry za odkop, jestem nowy tu. Ale również posiadam ten sam błąd, nawet po wyłączeniu modu na zoom'a, wyłączeniu oddalenia i co tylko z nim związane i instalacji wraz z czyszczeniem cache gry i resetowanie ustawień w magazynkowcach nie widzę ile posiadam pestek co utrudnia to grę. Czy tylko Jimbo ma z tym problem?

Link to comment
  • 1 month later...

Pora odkurzyć temat oraz problem  który tutaj zgłaszałem i poinformować Aslain'a oraz wszystkich użytkowników tego celownika że problem opisany został rozwiązany oraz w najnowszej paczce Mod Packa tj.9.15.33 działa wskaźnik zooma na celowniku(zaznaczenie tej opcji w opcjach) oraz nie znika już wskaźnik kasety dostępności  pocisków w magazynku.Wszystko działa jak powinno w Celowniku Jimbo.Pozdrawiam Aslain

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.