Jump to content

Brak Hit logu zadanych uszkodzen po instalacji nowej Paczki modów


Recommended Posts

Witam Aslain. Po instalacji najnowszej paczki modów czyli z końcówka 01, którą dodałeś  nie dawno, mimo zaznaczonej opcji instalacji moda HIT log'a zadanych uszkodzeń jest  brak wyświetlanie hit loga zadawanych uszkodzeń, zarówno czy to domyślnych z XVM czy twojego autorstwa.( Próbowałem z paczki i tego i tego oba nie są wyświetlane)Dodam że w poprzedniej paczce tj 00  ten problem nie występował nie wiem czy może powodem braku działania tego moda  jest fakt że wyłączyłeś domyślne z XVM HP drużyn.Pozdrawiam 

Edited by saintseiya
Link to comment
  • Administrator
18 minutes ago, cadtghar said:

Nigdy Cię nie zdradziłem :D 

 

:) Aktualnie w paczce sa dwa rodzaje ikonek spotowania, te oczka takie i zarowka. Ta druga opcja pochodzi z czcionek, jesli jej nie widzisz skasuj fonty XVM w systemie odpal instalator na nowo i sprawdz w replayu bitwie.

Link to comment

Hej Aslain. w nowej paczce udało Ci się wyeliminować błąd hit loga i działa i jest wyświetlany poprawnie , zarówno z XVM jak i twojego autorstwa , ten nowy co dodałeś również .

Jedno co zauważyłem to  że   teraz możliwości najechania w bitwie na  ikonki pocisków i sprawdzenia średniej  penetracji ( brak tzw rączki przy przytrzymanym klawiszu ctrl) dodam że jest tylko możliwość najechania "raczkom" na 6 ikonę [wskaźnik rączki się wyświetla]gdzie ja akurat mam automatyczną gaśnice. Pisałeś że chciałbyś logi ode mnie , dostaniesz , tylko że na tą chwile pisze z komputera firmowego i nie mam możliwości wiec wstawię jutro .A dodam że opisany prze zemnie problem nie występował gdy HIT log nie był wyświetlany .Pozdrawiam

_Aslain_logs.zip

Edited by saintseiya
Dodałem Logi
Link to comment
On 13.08.2016 at 0:29 PM, Aslain said:

 

:) Aktualnie w paczce sa dwa rodzaje ikonek spotowania, te oczka takie i zarowka. Ta druga opcja pochodzi z czcionek, jesli jej nie widzisz skasuj fonty XVM w systemie odpal instalator na nowo i sprawdz w replayu bitwie.

 

U mnie ten sposób nie działa. Nawet nie widzę opcji w instalatorze z wyborem, która ikonka ma się pokazywać.

Link to comment

Aslain w najnowszej paczce  problemy o których rozpocząłem tutaj temat  zostały rozwiązane i nie maja miejsca na tą chwile.Dziękuje Ci Aslain za szybkie wyeliminowanie tych drobnych bo drobnych ale lekko irytujących błędów.Pozdrawiam i czołgiem.

PS .Aslain jak coś możesz  zamknąć temat i przenieś do archiwum czy usunąć .

Edited by saintseiya
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.