Jump to content

freez instalatora przy wybraniu moda


Recommended Posts

Automatyczne zakładanie i ściąganie modułów
               AutoTelescope 
                  kolejność: Skrzynka naprawcza / Lornetka / Kamuflaż

Niestety, ale chce instalować powyższe.

 

Więc skoro tego nie ma, to jak ma nie freezować instalator? Po prostu odznacz na razie tę opcję i powinno być ok.

 

 

 

Link to comment

Jak klikam w sekcję to zaznacza lub odznacza wszystko... oprócz AutoTelescope :/ Nie freezuje.

Da się klikać też linijka "Automatyczne zakładanie i ściąganie modułów" ale na kliknaie nie reaguje, ciągle jest zaznaczone. Nie freezuje.

Equip Auto od Expoint freezuje jak kliknę.

 

Pewnie da się zmienić w pliku to co mam zaznaczone. Powiedz co mam robić a będę Twoją trzecią ręką :P (zakładam że masz nadal dwie)

Link to comment
  • Administrator
11 minutes ago, Krzyrek said:

Jak klikam w sekcję to zaznacza lub odznacza wszystko... oprócz AutoTelescope :/ Nie freezuje.

Da się klikać też linijka "Automatyczne zakładanie i ściąganie modułów" ale na kliknaie nie reaguje, ciągle jest zaznaczone. Nie freezuje.

Equip Auto od Expoint freezuje jak kliknę.

 

Pewnie da się zmienić w pliku to co mam zaznaczone. Powiedz co mam robić a będę Twoją trzecią ręką :P (zakładam że masz nadal dwie)

 

Wyszarzanie jest troche dziwne, i czasem jak mialo sie juz cos wybranego kiedys a potem wyszarzylem to glupieje.... Nie zawsze, ale w niektorych przypadkach, byc moze ten jest wlasnie taki. W nastepnej wersji instalatora usune galaz autotelescope aby nie powodowala potencjanych problemow.

 

Wybierz z menu instalatora na gorze preselecjonowane mody przeze mnie, to powinno zresetowac ustawienia, i na nowo wybierz potem.

Link to comment

Nie ważne jaką opcję z listy wybiorę zawsze jest tak samo, ATelescope nadal zaznaczone na szaro, a przy próbie kliknięcia w EquipAuto zwiecha.

Jeżeli nie da się w plikach wykosić zaznaczenia tego AutoTelescope to poczekam na kolejną wersję instalatora. Znając Ciebie nie będę czekał długo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.