Jump to content

pr0zn

Regular Member
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

1,527 profile views
 1. Właśnie włączyli prąd i nastała jasność. Dzięki Aslain.
 2. Ktoś ewidentnie wyłączył mi światło w hangarze. Jak je ponownie włączyć?
 3. Korzystam ze skalowania interfejsu 1.1 i logów uszkodzeń Damage Log GambitER bez wybrania dodatkowych opcji (jak na zdjęciu). Problem jest taki, że log pokazuje tylko 5 ostatnich otrzymanych uszkodzeń, podczas gdy bez skalowania pokazuje ich zdecydowanie więcej. Generalnie im większe skalowanie tym mniejsza ilość logów. Jeśli dobrze pamiętam to przy skalowaniu 1.2 logów w ogóle już nie widać. Oczywiście można wybrać inne logi uszkodzeń ale te odpowiadają mi najbardziej. Czy można na to coś poradzić? Z góry dzięki.
 4. Drobna uwaga. Na statystykach beta w opisie powinno być "Zarobek netto" a jest "Zarobek brutto".
 5. U mnie w końcu jest OK. Wielkie dzięki Aslain
 6. Właśnie chodzi mi o to co jest na podglądzie moda w modpacku i o tym mówię, że działa po podaniu z pliku YK spod linku, a z wyboru z modpacka nie działa. Oczywiście rozumiem, że to dodatek beta. Dzięki tak czy inaczej.
 7. Jeśli instalowałeś mody to w katalogu z grą masz plik Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe Uruchomisz go i zostanie utworzony log z wymaganymi plikami spakowany zipem.
 8. Mam to samo. Próbowałem różnych konfiguracji modów ale bez efektu. Co ciekawe dodatek świetnie spisuje się po ręcznym dodaniu YasenKrasen Seasson Statistics 1.0.2.1c: z forum WoTa link do pliku: https://drive.google.com/uc?export=download&id=1vm2hikZ6UcID2FQqco6Q4AE-y4TC-IAG
 9. Chyba tylko ja używa celownika standardowego na biało od początku wersji 9.22.0.1 z takim efektem jak na poniżej w trybie auto celowania. .
 10. Sorry, powinno być: Dodatkowo w drużynie przeciwnej Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB). Edit: Dodałem zdjęcia dla zobrazowania problemu.
 11. @Aslain Mam chyba ten sam problem ze znikającymi odznakami biegłości z prawej strony paska życia Twojego OTM. Próba czyszczenia i reinstalacji nie przyniosła żadnego efektu. Dodam, że korzystam z alternatywnego zestawu kolorów (CB) w grze i instalatorze. Na wrzuconej przez Ciebie powtórce odznaki biegłości na Grillu pojawiają się u mnie pod koniec bitwy, gdy do zakończenia ok. 8 min z 15 min. Dodatkowo w mojej drużynie Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.