Jump to content

Problem z ustaiweniami graficznymi.


Recommended Posts

Po sciagnieciu najnowszego mod packa ( w chwili pisania jest to 4.2.41) dnia 30.03.15 grafika w grze oszalala. Mimo braku instalacji jakichkolwiek modow  w stylu wot tweaker, nie mam zadnych efektow specjalnych w grze. Nie widze wybuchow, ognia, rykoszetow, itd itp. Wyglada to tak jakbym wlasnie uzywal wot tweaker-a ,a el piec razy przeinstalowywalem, sprawdzalem i nie , nie mam go zaintsalowanego. Zreszta nigdy na tym komputerze nie mialem takiej potrzeby.

Link to comment

No jest to wina ktoregos z modow na 100%. Tak jak mowilem, przeinstalowalem gre i oto efekty:

 

Czysta instalacja: Wszystko dziala, widac dym , ogien iskry etc

Sam config xvm: Patrz wyzej

Najnowsza paczka modow: instalacja tych samych modow co zawsze = brak dymu, ognia, iskier , tracerow, odbic i wszystkich efektow czasteczkowych.

 

EDIT:

 

Po usunienciu paczki modow za pomoca instalatora gra przestala sie uruchamiac.Po nacisnieciu w launcherze play nie dzieje sie nic.Natomiast jak zainstaluje paczke z powrotem gra sie uruchamia bez problemu.

Link to comment

Cześć!

 

Mam dokładnie ten sam problem.

Brak efektów : wybuchu, strzały, rykoszety itp.

 

Ściągałem na nowo całego klienta i bez modów działał ok. Po zainstalowaniu paczki z podstawowymi modami (bez XVM) problem pojawiła się na nowo. 

Po odinstalowaniu modów gra już się nie uruchamia :/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.