Jump to content
WoT Modpack update to 1.24.1.2 is in progress... ×

Nie mogę zainstalować modpacka


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Witam.

postanowiłem napisać bo od kilku dni mam problem z modpackiem gdyż nie mogę go zainstalować.

Wyświetla się komunikat o nieprawidłowej wersji klienta gry. Mam wersję 1.20.0.4071 a modpack to 1.20.0.1. Do tej pory korzystanie było bezproblemowe ale ostatnia paczka zwyczajnie odmówiła posłuszeństwa.

Czy ktoś może pomóc co zrobić

Link to comment
I will try to describe it in English.
The problem started when I uninstalled the last modpack and then tried to reinstall it. As I wrote earlier, 
it shows an error of incompatibility of the game version with the package. No other mods, "res mods" folder is empty. 
Perhaps a new installer package 1.20.0.4 instead of 1.20.0.1 would solve the problem, I don't know.
File integrity checked, directory and path are correct.
Link to comment
  • Administrator
  • Solution

Wersja gry jaka widzisz w launcherze na dole jest bez znaczenia i nie nalezy się nią sugerować. Jeśli mody nie działają znaczy że nie instalujesz do właściwego folderu, w moim podpisie link do instrukcji jak znaleźć właściwy folder. 

 

Aby znaleźć poprawny folder do instalacji modpacka: Uruchom launchera gry, w nim kliknij na "Ustawienia gry", potem wybierz na samym dole "Pokaż w folderze", otworzy się okno eksploratora windows, w którym widać gdzie należy zainstalowac modpacka, odpal instalator, i wybierz ten sam folder co pokazał launcher gry, i zainstaluj tam mody.
 

8cc661c9918d781fdbc8c853c44e1a5f.png

 

Po za tym musisz mieć najnowszy instalator, i instalować i grać na koncie admina.

Link to comment

Przez przypadek doszedłem co było przyczyną. Przejrzałem dogłębnie pliki z grą i okazało się że mam 2 gry w jednym katalogu, sam nie wiem jak to się stało że ma dubla katalog w katalogu i wygląda to tak że jest

C:\Games\World_of_Tanks_EU i w nim kolejny folder World_of_Tanks_EU

W pierwszym jest wersja 1.17 wraz ze starym modpackiem a w kolejnym już nowa 1.20 bez.

Dziwi tylko fakt że do tej pory aktualizacje i instalacje poprzednich modpacków szły bezproblemowo a teraz się wysypało.

Podejrzewam ze całkowite odinstalowanie spowodowało zgubienie ścieżki.

W każdym razie temat do zamknięcia i jeszcze raz dziękuję.

Link to comment
  • Administrator
9 hours ago, d_j_siwy said:

Przez przypadek doszedłem co było przyczyną. Przejrzałem dogłębnie pliki z grą i okazało się że mam 2 gry w jednym katalogu, sam nie wiem jak to się stało że ma dubla katalog w katalogu i wygląda to tak że jest

C:\Games\World_of_Tanks_EU i w nim kolejny folder World_of_Tanks_EU

W pierwszym jest wersja 1.17 wraz ze starym modpackiem a w kolejnym już nowa 1.20 bez.

Dziwi tylko fakt że do tej pory aktualizacje i instalacje poprzednich modpacków szły bezproblemowo a teraz się wysypało.

Podejrzewam ze całkowite odinstalowanie spowodowało zgubienie ścieżki.

W każdym razie temat do zamknięcia i jeszcze raz dziękuję.

Dokladnie, jak odinstalujesz modpack to wszystko z niego tracisz w tym sciezke instalacji, dlatego nie polecam tego robic, chyba ze chcesz sie na zawsze pozegnac z modpackiem.

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.