Jump to content

Wygląd karuzeli


Recommended Posts

Taka dziwna sytuacja:

zaznaczyłem modzik na trzy rzędy karuzeli (ale nie jako opcja XVM którego nie używam) z grupy modów po za XVM i na moim głównym koncie widzę te trzy rzędy jako wąskie ikony takie jak standardowe dwa rzędy z czystego klienta. Przed chwilą zalogowałem się na moje drugie konto aby odebrać zasłużoną nagrodę i karuzela wygląda tak, ze mam trzy rzędy ale ikony są normalnej wielkości. O co tu chodzi? Klikanie w ikonkę zmieniajacą wielkość ikon nic nie daje.

 

Na tym samym laptopie ale na róznych kontach

shot_013.jpg

shot_014.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

@RaJCeL

Link to comment

Nie wiem czy jest na to opcja do wybrania w modpacku, ale w modzie można wybrać na sztywno jaką wielkość ikonek chcesz mieć:

mods\configs\rajcel\tricks\tricks.json

    "carousel": {
        // null for no change; N number for N rows
        "rows": null,
        // possible values: "auto", "large", "small"
        "size": "auto" <-- o tutaj
    },

Domyślnie jest "auto": wtedy gra decyduje, którą wielkość sobie ustawi.

 

2 godziny temu, Ankuba napisał:

Klikanie w ikonkę zmieniajacą wielkość ikon nic nie daje.

Jaką ikonke masz na myśli?

Link to comment

Zalogowałem się i wydaje mi się, że ustawienia grafiki na jednym i drugim koncie są takie same. Generalnie do ustawień grafiki używam aplikacji Nvidia Geforce Experience  która sama ustawia grafikę gry pod możliwości laptopa podłączonego do sieci lub na baterii i to są ustawienia ,,globalne" (chyba) bez znaczenia jakie konto odpalę. W ustawieniach gry ograniczam bądź wyłączam niektóre zbędne dla mnie ,,wodotryski"

W nosie z tym, na to drugie konto loguje sie tak rzadko, że jakoś to przeboleję.

Link to comment
  • Administrator

Zrob to co radzil Rajcel, zmien w konfigu

    "carousel": {
        // null for no change; N number for N rows
        "rows": null,
        // possible values: "auto", "large", "small"
        "size": "auto" <-- o tutaj
    },

wartosc size: "auto" na "large" jak chcesz miec duze komórki, albo small jak małe.

Link to comment
W dniu 25.11.2021 o 13:42, RaJCeL napisał:

Nie wiem czy jest na to opcja do wybrania w modpacku, ale w modzie można wybrać na sztywno jaką wielkość ikonek chcesz mieć:

mods\configs\rajcel\tricks\tricks.json

    "carousel": {
        // null for no change; N number for N rows
        "rows": null,
        // possible values: "auto", "large", "small"
        "size": "auto" <-- o tutaj
    },

Domyślnie jest "auto": wtedy gra decyduje, którą wielkość sobie ustawi.

 

Jaką ikonke masz na myśli?

 

Witam , ja mam pytanie , jak zmienić ustawienia moda , aby była 1 linia ( tak jak na pierwszym zdjęciu są 3 linie a ja chce tylko jedną ) , ale , małych ikonek. Próbowałem poniższych ustawień i nic.

 

    "carousel": {
        // null for no change; N number for N rows
        "rows": 1,
        // possible values: "auto", "large", "small"
        "size": "small"
Link to comment
10 minut temu, Aslain napisał:

W modpacku, wybierz jedna linie i kompaktowa karuzele, po to jest instalator aby nic samemu nie edytowac w jakichs plikach.

 

Niestety w mopacku , chodzi o tricki od Rajcela , można ustawić minimum 3 małe linie , a ja bym chciał tak jak jest to możliwe w XVM , jedną małą linie. Ale nie chce instalować XVM.

Link to comment
  • Administrator
12 minutes ago, muminek133 said:

 

Niestety w mopacku , chodzi o tricki od Rajcela , można ustawić minimum 3 małe linie , a ja bym chciał tak jak jest to możliwe w XVM , jedną małą linie. Ale nie chce instalować XVM.

Ok w tym przypadku w kolejnym modpacku dodam 1 i 2 rzedy do trikow, zeby kazdy byl zadowolony 🙂

 

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.